General Mobile, Türkiye’nin ilk yerli üretim logolu telefonunu üretmeye başladığını duyurdu. Yerli üretim logosu, GM 9 Pro ve General Mobile’ın tüm ürünlerinde kullanılacak.

 • GM 9 PRO’DA YERLİ ÜRETİM LOGOSU

  GM 9 PRO'DA YERLİ ÜRETİM LOGOSU
  General Mobile’ın İstanbul İkitelli’de, yıllık 2.5 milyon adet üretim kapasiteli yeni fabrikasında üretilen yerli üretim logolu telefonlar, raflardaki yerini aldı.
 • TÜM GENERAL MOBILE ÜRÜNLERİNDE KULLANILACAK

  TÜM GENERAL MOBILE ÜRÜNLERİNDE KULLANILACAK
  33 ülkede faaliyet gösteren, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile kısa sürede dikkat çeken General Mobile, kısa süre önce lansmanını yaptığı amiral gemisi GM 9 Pro ve diğer tüm ürünlerinde yerli üretim logosunu kullanacak.
 • SATIŞ FİYATI DA AMBALAJDA YER ALACAK

  SATIŞ FİYATI DA AMBALAJDA YER ALACAK
  Ticaret Bakanlığı’nın fiyat etiketi yönetmeliğinde yaptığı düzenleme kapsamında yerli üretim logosunun yanı sıra etiket ve listerlerde ürünün üretim yeri ve ayırıcı özelliği de yer alıyor. Ayrıca tüm vergiler dahil satış fiyatı da ambalajda yer alacak.
 • GM 9 PRO SATIŞ FİYATI

  GM 9 PRO SATIŞ FİYATI

  GM 9 Pro’nun etikette yer alacak satış fiyatı, lansman fiyatı olan KDV dahil 2899 lira.

  General Mobile, fiyat politikasını değiştirmeden yeni yönetmelikle birlikte mevcut fiyatları uygulamayı sürdürüyor.

 • GM 9 PRO KAMERA ÖZELLİKLERİ

  GM 9 PRO KAMERA ÖZELLİKLERİ
  Kalitesi DxOMark tarafından onaylanan, yapay zeka ile güçlendirilmiş, 12MP ve 8MP’lik çift kameraya sahip GM 9 Pro; Gorilla Glass 5 ile darbelere ve çizilmelere karşı daha dayanıklı ve sağlam olarak tasarlandı.

 • GM 9 PRO İŞLEMCİ VE RAM ÖZELLİKLERİ

  GM 9 PRO İŞLEMCİ VE RAM ÖZELLİKLERİ
  Gelişmiş Kryo işlemci mimarisine sahip, Qualcomm Snapdragon SDM660 ile yüksek performans sunan GM 9 Pro; 4GB RAM ve 64GB dahili hafızası ile en zorlayıcı oyunlarda bile nefes kesen performans sağlıyor.
 • NTV