Korgan ilçesinde geçen Mayıs ayında ilkokul öğrencilerinin tuğla ile selfie çekmesi ilginç görüntüler ortaya çıkarmıştı. 4 ilkokul öğrencisinin bir araya gelerek tuğlayı fotoğraf makinesi gibi tutarak selfie yapması, okulda görev yapan bir öğretmen tarafından kayda alınmış ve sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafı olmuştu.
Tuğlayla selfie yapmışlardı... Hayalleri gerçek oldu

İstanbul’da yaşayan Ünyeli Avukat Koray Maral, çocukların okuduğu okula bir fotoğraf makinesi hediye etti. Korgan’da yapılan bir festivale katılan Maral, fotoğraf makinesini tuğla ile selfie yapan çocuklara verdi.

Tuğlayla selfie yapmışlardı... Hayalleri gerçek oldu

Çocuklar okulları adına aldığı hediyeden oldukça memnun kalırken Başkan Maral, “İnternette gezinirken tuğla ile selfie çeken bu kardeşlerimizi gördüm. Bütün haber ajanslarında bu fotoğraf yer alarak Türkiye’de günün konusu oldu. Ben de ne yapılabilinir diye yaptığım görüşmeler sonucunda böyle bir hediye almanın iyi olacağını düşündüm. Eşim de öğretmen ve Korgan’da ilkokulu okumuş. Bu nedenle eşimle birlikte bu yavrularımızın okullarına bir fotoğraf makinesi hediye edelim istedik. En azından bir anısı olsun ve çocuklarımız da bundan sonra okulda selfieyi bu fotoğraf makinesiyle yaparlar” dedi.

Tuğlayla selfie yapmışlardı... Hayalleri gerçek oldu

Tuğla ile selfie yapan Taha, bu kez cep telefonuyla selfie çekti.